Wanneer je in een situatie verwikkeld raakt als deze kun je zo maar in eens gaan lachen. Aanvankelijk wilde ik ingaan op het wiskundig begrip Matrix, maar dat wilde hij niet en kwam met een ontwijkend antwoord als wiskunde is al onderdeel van de martix. Jeezus man, ben je daar dan al een eindje verder mee ?Je weet dan heel goed dat hij aanstuurt op iets anders. Namelijk hoe hij de wereld van uit zijn belevenis ziet. En daar was ik niet geïnteresseerd in.
Je reageert op een topic waar je geen intresse in hebt?
K heb indd gezegd dat het begrip "wiskunde" uit de matrix voortkomt. Mensen begrijpen nog niet dat alles een berekening is zoals k in mij vorige reacties al duidelijk wouden maken.
Alles om je heen is een matrix je kan het alleen niet omvatten. In alles zit een formule, denk aan de jaarkalender, aan een computer, aan de meubels, aan de natuur, menselijke lichaam, alles is een formule. En alles bevat informatie en die informatie word vastgelegd, in die matrix.
de illusie van de energieen die daadwerkelijk hun spel spelen..
het is de omhulsel van de energieen
de kaft van een boek
lichaam van een ziel
frontje van een telefoon
en de matrix is dat van het universum
ziel is energie, djinn is energie, alles is energie
maar dan met een uiterlijk
en die uiterlijlke illusie noem je matrix
de massamedia weet dat en speelt heel goed daar op in en ze vormen alles naar hun matrix. Onze grootste verleider zijn de ogen.
Hun willen jou laten denken/weten wat ze willen. (mindcontrol)
*laugh now cry later*