-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - tamezjant

#511
ja ook
ewa qua sfeer, die mensen die gezelligheid of niet
#512
Citaat van: Bubka op 12/01/2005 om 22:25:46
hahahaha wallah jullie zijn echt rasicten. Alatief,


nou wat wil je nu zeggen????? WIJ ZIJN RASICTEN?????
#513
Citaat van: Tamza op 12/01/2005 om 21:54:54
Ben van plan mijn zusje te offeren en haar taqrict op te eten.

C'est moi:



allah ehfed
#515
Vrouwen / Re: comentaar!!!!!!!!!!
12/01/2005 om 21:05:00
Citaat van: Himito op 06/01/2005 om 16:19:38
Citaat van: IIAwaryagherII op 06/01/2005 om 16:18:26
Citaat van: Himito op 06/01/2005 om 16:06:03
Wij zijn Imazighen daarom,kijk maar in het woordenboek wat bij Amzigh staat.

Amazigh=jaloers,koppig,etc etc.
voeg toe, niet tegen commentaar kunnen ;)
Eigenlijk neemt het woord Amazigh de helft van de Dikke van Dale in beslag maar dat is te veel om op te noemen.

wallah era ghak elhek
#516
Muziek / Re: Boulbannan
26/12/2004 om 22:09:32
hahahah wallah is grappig
#517
Algemeen / Re: Grootste amazigh allertijden
27/11/2004 om 20:59:16
Abdelkarim El Khattabi  (arjaz eja rjazen weni yejin er3iz, thesem IMAZIGHEN) :D
#518
Muziek / Re: Khalid Izri
27/11/2004 om 20:41:05
tuurlijk wel
MOI :D  :D
#519
Muziek / Re: Ali Ajouaou
20/11/2004 om 22:01:10
mooi nummes sabadilla :D :D
#520
Verhalen / De brief van de duivel...........
20/11/2004 om 20:39:25
Neem de tijd ... Lees dit Goed Mijn Broeders en Zusters en laat het Jullie InshAllah Wakker Schudden!


Saytan zegt:,, Ik zag je gisteren toen je jouw dagelijkse bezigheden begon. Je stond op zonder te knielen of te bidden. Je hebt zelfs geen tijd genomen om voor je eten te bidden of te danken en ook toen je naar bed ging bad je niet voor je ging slapen. Je bent zo heerlijk ondankbaar! Ik waardeer dat echt in je! Ik kan dan ook niet zeggen hoe fijn ik het vind dat je van mij bent.

Weet je nog, we zijn al jaren samen toch houd ik nog steeds niet van je. Om tegen mijn natuur in eens eerlijk te zijn: "Ik haat jou omdat ik Allah haat en ik gebruik jou alleen om Allah een hak te zetten, omdat hij mij uit de hemel schopte. En ik zal jou gebruiken zolang als je maar enigszins nuttig voor mij bent om Allah betaald te zetten wat hij deed en daarna mag ook jij van mij letterlijk OPROTTEN.

Weet je dwaas, Allah houdt van jou en Hij heeft grote plannen met jou, maar toch ben je jouw hele leven dicht bij mij gebleven, en ik zal je er dan ook voor belonen en zorgen dat je hele leven èèn grote ellende wordt. Wij zullen fijn samen blijven dat zal Allah zeker pijn doen. Dank zij jou laat de tijd Hem duidelijk zien wie de baas in jouw leven is. Denk maar eens terug aan die fijne tijd die we samen hadden, terwijl we naar die gore pornofilms keken, mensen uitscholden, naar wilde feesten gingen, stalen, logen, bedrogen, hypocriet waren, overspel pleegden, rookten, ons zat dronken, de moskeediensten oversloegen, gore moppen vertelden en roddelden. Je wilt dat toch zeker niet allemaal opgeven?

Kom op dwaas, laten we samen in de eewigheid branden! Weet dat ik echt wat hete plannen voor je heb. Dit briefje is dan ook alleen maar om mijn waardering voor je uit te spreken en je te danken voor het feit dat ik het grootste deel van je leven gebruik van je heb mogen maken. Dwaas, je bent zo'n onnozele hals dat ik wel om je moet lachen, wanneer ik zie dat zodra je weer een verzocht wordt je er dan direct intuint. Je doet soms zo stom dat zelfs ik er misselijk van word. Maar inmiddels begint de zonde zijn tol in je leven op te eisen en dus heb ik nieuwe aanwas nodig, dus ga vooral door zoals je bezig was en leer de jeugd hoe ze moeten zondigen, liegen en bedriegen, gokken en hoe ze de moskee of de zondagsschool links kunnen laten liggen en in plaats daarvan naar een dansparty en of een disco kunnen gaan, en hun oren kunnen vullen met het kabaal van de top 10. Doe zelf ook al deze dingen in hun bijzijn, en spoedig zullen zij je imiteren. Zo zijn kinderen nu eenmaal.

Wel dwaas, ik moet nu gaan maar ik kom over een paar seconden weer terug om je opnieuw te verzoeken. Als je ook maar enig verstand had zou je ergens heen gaan waar je jouw zonden voor Allah kon belijden, en zou je die paar jaar die je nog te gaan hebt op aarde samen met Allah doorbrengen. Het is wel mijn aard niet om iemand ergens voor te waarschuwen, maar ik ken je, je blijft toch wel bij me, hoewel het meer dan belachelijk is dat jij op jouw leeftijd je nog steeds aan de zonde verslingert. Begrijp me nu niet verkeerd hoor, ik haat je nog steeds, en dat zal ook zo blijven.

Als je echt van me houd dan stuur je dit bericht natuurlijk aan niemand door. Tot de dood ons samenbrengt.

Satan.
#521
Citaat van: Sabadilla op 20/11/2004 om 15:48:48





hahah zeker die strand van SABADILLA
#522
Poëzie / Re: Mijn lief.
20/11/2004 om 14:20:28
moooooooooooooooooooooooooi
#523
Citaat van: athsaynou op 19/11/2004 om 17:45:26
Citaat van: tamezjant op 19/11/2004 om 17:39:11
Citaat van: athsaynou op 19/11/2004 om 13:16:11
Ik ken iemand die echt prachtige tekeningen maakt...You know who Tamezjant.... :)


leuk..:D kan je misschien paar hier plaatsen


Ik zal het aan hem vragen.. het gaat meestal over de vrijheid van Tamazgha..en de gebeurtenissen van de laatste tijd...ze zijn echt mooi..

heb ook paar tekeningen die over de vrijheid gaat zijn echt mooi.............ok en dank je wel he
#524
Cultuur / Re: Amazigh kwis
19/11/2004 om 17:43:34
:D  :D dank je wel oumaynoe voor die informatie.... nu is ht duidelijk
MERCI
ACHKOROKA ALA HATHA ACHAREH........:D
#525
Citaat van: athsaynou op 19/11/2004 om 13:16:11
Ik ken iemand die echt prachtige tekeningen maakt...You know who Tamezjant.... :)


leuk..:D kan je misschien paar hier plaatsen