-menu

Toon bijdragen

Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.

Toon bijdragen-menu

Berichten - selwa

#46
ik kom hier al jaren en ik vind het goed zo.lekker vertrouwd.
(ik hou er ook niet van als er iets in ons huis verandert, dus hier spreekt wel een gewoontedier)
#47
Zij dit, zij dat. je hebt het niet over 1 persoon die je goed kent, maar over een heel volk waar je absoluut niet generaliserend over kunt oordelen.
dat je het toch doet getuigt van bar weinig praktiserende hersencellen.

kun je zelfs in zo'n mooie maand als deze geen broedergevoel opbrengen voor de mensen die dezelfde Allah aan bidden als jij?
#48
Algemeen / Re: Anasheed.
23/09/2007 om 01:32:17
dat jochie dat surah Yasin reciteert, masha Allah,ik heb echt kippenvel gekregen.
bedankt allemaal voor jullie filmpjes.
#49
doe normaal man, dit klinkt als Wilders en de Winter: het andere ras rukt op naar ONS noorden en dat zint ons niet. vechten voor ons recht als imazighen is 1 ding,maar soms gaat 't hier veel te ver.
#50
een vriendin van mij is arts op een spoed eisende hulp: zij weet me hilarische verhalen te vertellen die betrekking hebben op juist de omgekeerde situatie: moslimmannen die niet door haar (een moslima-arts) geholpen willen worden. 1 van deze verhalen:

er kwam een zeer zieke jonge marokkaanse man de SEH binnen gekropen, weeen-achtige buikpijn die in aanvallen steeds erger werd. zweten,huilen,kronkelen van de pijn deed die man. als m'n vriendin bij 'm komt en 'm vertelt dat het waarschijnlijk nierstenen zijn,lijkt hij opgelucht. hij wil vervolgens weten wat dat precies inhoudt. de uitleg is ongeveer als volgt: er zit waarschijnlijk een steentje in de urinewegen die het lichaam er ahw uit probeert te krampen. met wat medicijnen zal hij de steen vanzelf uitplassen. ze onderzoekt zijn buik en geeft de opdracht voor een injectie. als ze weg is vraagt de man aan de verpleegkundige wat als hij de steen niet uitplast? de verpleegkundige zegt dat de dokter de steen via de plasbuis zal moeten verwijderen (dit wsl als grap). mijn vriendin en collega's zien vervolgens een panische Marokkaan langs rennen, richting uitgang,  de volgende woorden naar achteren schreuwend: "Ik plas 'm wel uit, 't lukt me wel, ik plas 'm wel uit!"

uiteindelijk is ie gekalmeerd en heeft hij uit kunnen leggen waar hij zo paniekerig over was: hij dacht dat "die moslimdoctora" zelf in zijn plasgeval zou gaan zitten roeren om de steen te verwijderen. "als het nou een man was.....of voor mijn part een vrouwelijke NEDERLANDSE dokter". dit waren zijn semi-verontschuldigende woorden. dit is 1 van  de vele voorvallen die ze beschreef.

dus mensen, niet alleen mannelijke dokters hebben 't soms moeilijk met islamitische patienten.
#51
Mededelingen / Re: Ramadan 1428/2007
19/08/2007 om 19:16:28
amien amien!
ik heb er echt zin in, dit jaar nog meer dan anders.
#52
ben blij dat er weer een beetje aandacht aan de hypocrisie van het koningshuis besteed wordt. democratie in marokko, m'n ....!
de gevangenissen worden nog steeds overbevolkt door politieke gevangenen om maar niet te spreken over tig broeders die verdwenen zijn omdat ze "te radicaal islamiseerden".

ik ben 't eens met degene die hierboven schreef dat de hielenlikkers van de koning minstens even tiranniek zijn als hun leider, maar HIJ is de machthebber, de dictator die dit systeem in marokko in stand houdt. zoalng hij geen echte democratie PRAKTISEERT, zal er geen verandering komen.
moge Allah hem en zijn kornuiten straffen in het hiernamaals. amin
#53
In de media / Re: "Homohuwelijk" in Marokko
12/04/2007 om 21:59:23
marokko is al jaaaaren the place to be voor hoerenlopers, homo's en pedofielen. In het begin vooral voor saoudiers, iranezen,etc. die kunnen in hun eigen land niet aan hun trekken komen omdat ze de doodsstraf riskeren. sinds mister "I'm a modern king" aan de macht is, kan er meer gezegd en gepubliceerd worden, waardoor ook de westerlingen het sekstoeristisch Marokko ontdekken. tfoe grafdhaye7 ndoro.
#54
In de media / Re: "Homohuwelijk" in Marokko
10/04/2007 om 13:20:25
in het verleden heeft Allah een heel volk uitgeroeid wegens het massaal en publiekelijk praktiseren van homoseksualiteit. 'islamitisch ' marokko', geregeerd door die nep-democraat van een Mohammed gaat nu aardig die richting op.
straks gaat ie puur voor z'n hippeimago euthanasie en abortus legalisren. tfoe
#55
Plaatsen / Re: Wie is hier ekzeney?
10/04/2007 om 12:56:38
hoe oud zijn jllie, 12?
#56
nee, is niet saai, is lief.
#57
In de media / Re: "Homohuwelijk" in Marokko
09/04/2007 om 22:48:17
allemachtig stelletje heidenen
#58
you are probably right. I hate the royal family so much, I just can't imagine myself kissing his hand like every Maroccan seems to do, not under any circumstance. But maybe it's easy to say,luxurious from save Holland.
#59
exactly.

what really makes me vomit is the reaction of the most maroccans, here and in Marocco; celabrating the birth of a princess, 10 x bigger than the way the ramadan for example is celebrated..........if celebrated at all. And that's the month that the holy qur'an, our life-guide is revealed.

I always wander whether it's real joy that they are showing or a compulsar reaction, out of fear.
#60
and that's why there's still hardly no development in Marocco. the most important issue is the royal family, not the dying people in the mountains or the expansion of he desert.