nou heb mijn deel gedaan vandaag (niet zoveel tijd dus kon niet alle onderwerpen lezen) tot over een jaar :P
het ga jullie goed.
het ga jullie goed.
Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.
Toon bijdragen-menuCitaat van: soussie op 26/08/2012 om 13:53:43vroeger vond ik het mooi, nu vind ik het zeikmuziek...wat hebben die meiden hoge stemmen zeg :-\
ik heb hier paar souss muziek.
ik hoop dat jullie ze leuk vinden. ;D
http://www.youtube.com/watch?v=lfRx47I0Glk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=TEPD5vzHMbs&feature=related
Citaat van: moroviago op 03/02/2008 om 17:28:22arvis met aardappels?? is dat niet gewoon een aardappel tajin gerecht ;D
best wel lekker iwzan n,tazin . zou dat het een typisch amazigh gerecht zijn ?
ps;heeft ooit iemand gehoord van" Arvis ,wanneer men weinig te besteden/chappen had ging men over op Arvis ,meestal in tajin gemaakt ,een mix van aardappels en brood .
Citaat van: uzop op 04/08/2010 om 13:55:38Ik antwoord wel even.
antwoordt jij niet op mijn vraag?
Ik wil weten, bent jij voor een hervorming van de islam? dat wil zeggen bijvoorbeeld te doen het gebed in het Tamazight.
Citaat van: samihaamazigh op 03/07/2010 om 19:41:43ow, vertel wat is het verschil?
Er is wel een groot verschil met wat Jezus vertelt en Mohammed. Kijk hier maar even op tarifit.info. Hier kun je lezen over Jezus en zijn leven en wat dat voor ons betekend!.
groetjes!
Citaat van: Inuit op 19/06/2009 om 10:47:25
moet je de ra3das niet eerst weken in water?
en heeft iemand het recept voor djoebeyyeth (witte bonen)?
Pagina opgebouwd in 0.183 seconden met 17 queries.